KURUMSAL

ORFA Organik

Hakkımızda

2011 yılında İstanbul’da kurulan Orfa Organik Tarım ve Hayvancılık San. Ve Tic. A.Ş. 2013 yılında Balıkesir’in İvrindi ilçesinde bölgede hayvancılık ve organik tarım konusunda yatırım çalışmalarına başlamıştır.

Türkiye’de varlığının giderek azalması üzerine 2014 yılında manda yetiştiriciliğine yönelmiştir. Kuruluş amacımız son yıllarda sayısı azalmakta olan manda popülasyonun arttırılması ve Türkiye’nin önde gelen çiftliklerinden biri olmayı hedefleyen Orfa Organik bölgede mandacılık konusunda entegre bir işletme olabilmek adına yatırım fizibilitesi çalışması devam etmektedir.

Balıkesir İvrindi içesinde kurulması planlanan manda çiftliğinin faaliyete geçmesinin ardından yeni yatırımlarında bölgede istihdam imkânı ve ekonomisine katkıda bulunması çalışmalarını sürdürmektedir.

Orfa Organik üreteceği ürünlerle bir dünya markası olmayı hedeflemektedir. Sağlıklı, hijyenik ve gıda kodeksine uygun üretim koşullarıyla tüketicilere kaliteli ve lezzetli ürünler sunmayı prensip haline getirmiştir.

Orfa Organik Tarım, doğanın sesine kulak vererek tüketiciye temiz topraklarda, güvenli, lezzetli, organik ve geleneksel usullerle gıda ürünleri üretmeyi hedeflemektedir.